O nás/

Niečo málo o našej firme

O spoločnosti

Zutami sa stala riadnym členom ZLZ SR.
Sme mladá a dynamická spoločnosť. Pružne reagujeme na náročné požiadavky trhu. Tie sa vyvýjajú čoraz rýchlejšie. Čím ďalej, tým viac firiem a ľudí potrebuje zabezpečiť transfér tovaru a rôznych zásielok. Nie je jednoduché tieto požiadavky spĺňať. Aj preto sme sa rozhodli konať a tieto služby posunúť na vyššiu úroveň.

Vízia spoločnosti

Zutami, s. r. o. je síce mladá spoločnosť, no veľmi dobre vie o požiadavkách, ktoré sú smerované na logistické firmy. Uvedomuje si dôležitosť stavať svoje služby na čestnom obchode a maximálnej ústretovosti voči požiadavkám klientov. Jej cieľom je vybudovať povedomie o svojej značke na úroveň, kedy bude stálou a stabilnou značkou na poli logistických služieb. Jej prioritným cieľom je mať za sebou spokojných zákazníkov, ktorí sa budú radi vracať a využívať kvalitné služby.

Hodnoty spoločnosti

Veľký počet najazdených kilometrov nie je to hlavné, čo by sa od logistickej spoločnosti mohlo očakávať. Aj keď to presne tak na našom trhu býva. Naše hodnoty tkvejú v prvom rade a predovšetkým v spokojnom klientovi. Klientovi, ktorý sa neváha vrátiť späť a opätovne využiť naše služby. Z toho sme si vypracovali naše hodnoty, ktoré sú v prvom rade - čestnosť - byť čestným obchodným a logistickým partnerom pre našich klientov. Spoľahlivosť - služby, ktoré poskytujeme našim klienom sa snažíme držať na vysokej úrovni. Staviame na dôvere, ktorú si budujeme práve na spoľahlivosti a bezproblémovom chode. Všetky tieto hodnoty chceme dodržiavať nielen voči našim klientom, ale tiež interne, voči zamestnancom. Tí sú hnacím motorom našej spoločnosti a to si aj uvedomujeme.

Zutami, s. r. o.

Medzinárodná preprava

Jednou z hlavných služieb našej spoločnosti je medzinárodná preprava. Nemecko, Anglicko, Holandsko, Maďarsko a ďalšie krajiny, kam bezpečne a rýchlo doručíme.

Vnútroštátna preprava

Ako správna slovenská logistická firma, jazdíme aj na území Slovenska. Sídlime v Žiline, preto Vaše zásielky dorazia do Bratislavy, či Košíc v približne rovnakom čase.

Zasielateľstvo

Poskytneme Vám kompletný sortiment zasielateľských služieb - obstaranie prepráv akéhokoľvek tovaru z a do celého sveta. Všetkými spôsobmi a pridruženými službami.

Ďalšie služby pre Vás

Neuviedli sme tu to, čo by Vás zaujímalo? Neváhajte nás kontaktovať a radi Vám pripravíme ponuku postavenú na Vašich požiadavkách. Výzvy prijímame s radosťou.