Služby /

Naše služby

Čo si u nás môžete objednať?

V rámci prepravy tovaru ponúka Zutami, s. r. o. spoľahlivú a bezproblémovú prepravu zásielok firmám všetkých veľkostí a zo všetkých odvetví. Ako doma, na Slovensku, tak aj v zahraničí. Je na Vás kam potrebujete zaslať váš tovar - z firmy do firmy, z firmy k súkromnému adresátovi, naša spoločnosť sa postará o rýchle a bezpečné doručenie na cieľovú adresu. Zutami má jednoducho pre vašu firmu, zásielky a vašich zákazníkov to správne riešenie doručenia.

Základné služby

Medzinárodná preprava

Jednou z hlavných služieb našej spoločnosti je medzinárodná preprava. Nemecko, Anglicko, Holandsko, Maďarsko a ďalšie krajiny, kam bezpečne a rýchlo doručíme.

Vnútroštátna preprava

Ako správna slovenská logistická firma, jazdíme aj na území Slovenska. Sídlime v Žiline, preto Vaše zásielky dorazia do Bratislavy, či Košíc v približne rovnakom čase.

Zasielateľstvo

Poskytneme Vám kompletný sortiment zasielateľských služieb - obstaranie prepráv akéhokoľvek tovaru z a do celého sveta. Všetkými spôsobmi a pridruženými službami.

Ďalšie služby pre Vás

Neuviedli sme tu to, čo by Vás zaujímalo? Neváhajte nás kontaktovať a radi Vám pripravíme ponuku postavenú na Vašich požiadavkách. Výzvy prijímame s radosťou.

Vnútroštátna a medzinárodná preprava

V rámci vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy máme pre našich klientov pripravené mnohé služby. Celovozovú prepravu, ktorá vám doručí zasielky až do 24 t, resp. 33 europaliet. Poskytujeme možnosť paletovej výmeny.Máme možnosť pristaviť aj megové návesy. Našou špecializáciou sú krajiny ako Česko, Maďarsko, Rakúsko, Taliansko, Nemecko, Belgicko, Španielsko a iné. Dokládková preprava je možnosť, kde Vám prepravíme aj jednu paletu na určenú adresu. V prípade, že Vaša zásielka potrebuje byť na adrese čo najskôr, zvoľte expresnú prepravu, pri ktorej môžete expresne dopraviť zásielku až do celovozových rozmerov. Je nutné pri preprave udržať určitú teplotu? Nie je problém. Zabepečíme Vám kontrolovanú teplotu - môžete prepraviť mrazený, chladený, či temperovaný tovar. Okrem iného Vám radi prepravíme aj nebezpečný tovar, v zmysel ADR, nadmerný a nadrozmerné zásielky, sypké materiály. Disponujeme muldovými a walkingfloorovými návesmi, tiež aj vozidlami s hydraulickými plošinami a hydraulickou rukou.

Logistické služby

Stali sme sa riadnym členom ZLZ SR.
Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov. Aj preto dbáme na kvalitu pri všetkých logistických službách, ktoré si u nás môžete objednať. Navyše naši vodiči prešli skúškami a majú rôzne certifikáty v obore. Sú to školení profesionáli, ktorí najazdia mesačne stovky tisíc kilometrov, aj to je dôvod, prečo nám môžete dôverovať. Máte tovar, ktorý potrebujete dlhodobo či krátkodobo uskladniť? Neváhajte nás osloviť, pretože Vám s tým radi a ochotne pomôžeme. V prípade, že Vám prišiel nejaký tovar, ktorý je potrebné preložiť, určite sa ozvite. Pre prekládku tovaru, zásielky sme tí praví. Tak isto aj v prípade, že potrebujete neutralizovať doklady, alebo poistiť náklad. Tieto služby sú pre nás samozrejmosťou. V prípade, že máte nejaké nejasnosti, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi Vaše otázky zodpovieme.

Nenašli ste požadovanú službu, alebo Vám niečo nie je jasné? Kontaktujte nás a my Vám určite odpovieme.